Potrącił brata wózkiem widłowym | eOpoczno.pl

Potrącił brata wózkiem widłowym

Views: 943

Opoczyńska policja została powiadomiona o wypadku przy pracy na terenie jednej z firm w Drzewicy. Na miejscu jako pierwsi byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Okazało się, że 27-letni kierujący wózkiem widłowym, potrącił swojego 35-letniego brata. Policjanci udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Do zdarzenia doszło 27 stycznia 2020r około godziny 7.10 rano w Drzewicy. Okazało się, że 35-letni mężczyzna doznał poważnego urazu głowy oraz ręki. – Policjanci znając miejsce zdarzenia i trudność w  dojechaniu na teren firmy, bezpośrednio połączyli się z dyspozytorem CPR i doprecyzowali miejsce zdarzenia tak, aby pozostałe służby ratunkowe mogły jak najszybciej dojechać na miejsce. Funkcjonariusze opisali dokładnie stan poszkodowanego co zadecydowało o tym, że  dyspozytor podjął decyzję o wysłaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 35-latek został przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali – informuje asp. sztab. Barbara Stępień z KPP w Opocznie.

Policjanci ustalili także, że kierujący wózkiem widłowym w chwili zdarzenia znajdował się po użyciu alkoholu. Dalsze czynności w sprawie będą wykonywane pod nadzorem prokuratury, o zdarzeniu została także powiadomiona Państwowa Inspekcja Pracy.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *