Wracają "Muzyczne Wieczory" w MDK. Na początek BLUESMASZYNA! – rozdajemy bilety! | eOpoczno.pl

Wracają „Muzyczne Wieczory” w MDK. Na początek BLUESMASZYNA! – rozdajemy bilety!

Views: 582

Po trzyletniej przerwie do Miejskiego Domu Kultury w Opocznie wraca projekt pn. „Muzyczne Wieczory”. W każdy pierwszy weekend miesiąca w MDK organizowane będą koncerty muzyczne z udziałem wykonawców różnych gatunków muzyki.

Na pierwszy ogień coś dla miłośników bluesa. Już w najbliższy czwartek, 2 maja, o godz. 18.00 przed opoczyńską publicznością wystąpi warszawsko – pruszkowski zespół bluesowy BLUESMASZYNA założony w 2007 r. przez Karola Lechowskiego (uczestnika „The Voice of Poland”, trzykrotnego zwycięzcę „Best Voice of Warsaw” oraz zdobywcę III miejsca na międzynarodowym konkursie harmonijkowym „Harmonica Bridge”).

Zespół zagrał kilkaset koncertów, biorąc udział w najważniejszych festiwalach i imprezach bluesowych w Polsce. Na swoim koncie ma również album „Blues to Siła”, na który składa się autorski repertuar. Sama muzyka charakteryzuje się brzmieniem przedwojennego bluesa, rock’n’roll’a, blues rocka i texas boogie. Wyróżnia ją też charakterystyczny głos wokalisty oraz pełna energii i nietypowej barwy harmonijka ustna.

Zespół zagra w składzie: Karol Lechowski – harmonijka/wokal, Piotr ,,Lemon” Kowalski – gitara basowa, Artur Zajączkowski – perkusja i Jan Sikorski – gitara.

Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w kasie MDK lub na biletyna.pl. My jednak dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Wystarczy na facebooku polubić nasz profil i udostępnić post z informacją o koncercie. Wśród osób które to zrobią wybierzemy jedną która otrzyma wejściówkę. Serdecznie zapraszamy!

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *