Kolejne przedszkole będzie miało czyste powietrze | eOpoczno.pl

Kolejne przedszkole będzie miało czyste powietrze

Views: 767

Tomasz Łuczkowski, zastępca burmistrza Opoczna wraz z Dominiką Chybowską z Wydziału Ochrony Środowiska i przedstawicielami Stowarzyszenia WyGramy Opoczno Moniką Budzyńską oraz Sebastianem Kuligowskim przekazali dla Przedszkola Nr 4 oczyszczacze powietrza.

Odwiedziny tak znamienitych gości spotkały się z wielką radością i aprobatą przedszkolaków, które specjalnie na tę okazję przygotowały jak zawsze coś wyjątkowego.

Reprezentacja przedszkola – zespół „Wesołe Kołowrotki” w skład, którego wchodzą dzieci z najstarszej grupy wiekowej Słoneczniki zaprezentowały pod kierunkiem p. Ewy Krawczyk eko-ludowy repertuar dziękując jednocześnie za wspaniały prezent.

Wzruszenia nie ukrywała też dyrektor przedszkola Renata Sobolewska, która dodatkowo odebrała od zastępcy burmistrza moc gratulacji i życzeń za przyznanie jej autorskiego Certyfikatu za projekt finansowany z Budżetu Obywatelskiego „Opoczyńskie dziedzictwem łódzkiego…. czyli objazdowy kurs tańca ludowego w regionie opoczyńskim”.

Odwiedziny znamienitych gości stały się także okazją do udziału w projekcie edukacyjnym – Mały Miś w świecie wielkiej literatury. Goście przekazali dodatkowo wszystkim przedszkolakom wspaniałe upominki w postaci eko-smyczy i naklejki o wdzięcznym tytule: ” Mały Opocznianin”, „Mała Opocznianka”.

Źródło: UM Opoczno

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *