Uwaga ostatnie bilety! | eOpoczno.pl

Uwaga ostatnie bilety!

Views: 646

Już 14 października (poniedziałek) o godz. 16.30 i 19.30 na deskach Miejskiego Domu Kultury w Opocznie wystawiony zostanie spektakl warszawskiego Teatru Capitol pt. „Skok w bok”. Zostały już ostatnie bilety na tę pełną dobrego humoru sztukę, w której przed opoczyńską publicznością wystąpią m.in.: Dorota Chotecka, Joanna Moro, Sławomir Zapała i Michał Milowicz.

Komedia autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama z dużym powodzeniem wystawiana była już na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz czas na Polskę!

Widowisko opowiada historię dwóch par małżeńskich, które planują kolejne wspólne wakacje. W perspektywie pojawia się to samo od kilku lat miejsce, ta sama willa, te same atrakcje i niestety … ten sam partner.

Aby przełamać rutynę panowie decydują się urozmaicić swoje „menu” i przekonują żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Okazuje się, że nie tylko mężowie postanawiają wykorzystać daną im na dwa tygodnie wolność. Czy coś może pokrzyżować ich plany?

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie MDK lub na www.biletyna.pl.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *