Koncert wzruszeń w MDK | eOpoczno.pl

Koncert wzruszeń w MDK

Views: 536

To było wydarzenie wielkiego formatu. W Miejskim Domu Kultury odbył się pierwszy w tym roku koncert wokalistów Studia Piosenki TON, którzy wystąpili we wspaniałym muzycznym widowisku pt. „W świątecznym TON-ie”.

W czasie koncertu młodzi artyści zaprezentowali najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne, w niespotykanych dotąd aranżacjach i interpretacjach. – Łącznie na scenie wystąpiło blisko 60 podopiecznych naszego Studia. Było magicznie, wzruszająco i niezwykle klimatycznie – zaznacza Izabela Lisowska, trener wokalny „TON-u”, która po raz pierwszy koncert przygotowywała razem ze swoim mężem Maciejem Lisowskim. – Wspólnie udało nam się stworzyć coś naprawdę wspaniałego. Dzieci i młodzież włożyli wiele pracy w to, by pokazać się z jak najlepszej strony. Udało się. Owacja publiczności, która wypełniła całą salę, to dowód na to, że idziemy w dobrym kierunku – podkreśla.

– Cieszymy się, że organizowane przez nas wydarzenia spotykają się z dużym zainteresowaniem mieszkańców – mówi z kolei Zdzisław Miękus, dyrektor MDK. – Pełna widownia, na biletowanym po raz pierwszy koncercie, a także słowa uznania pod adresem naszych młodych artystów i organizacji całego koncertu, za które przy okazji serdecznie dziękuję, to do dla nas najwyższy laur – dodaje dyrektor opoczyńskiej instytucji kultury.

Warto zaznaczyć, że cały dochód z biletów zostanie przeznaczony dla Studia Piosenki „TON”. O tym jak zostaną wykorzystane pieniądze zadecydują wokaliści, wspólnie z instruktorami. Koncert zakończyło radosne kolędowanie i życzenia noworoczne, które wszystkim obecnym na sali złożył dyrektor „emdeku”.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *